Siker a labdarúgó megye I-ben!

A sümegi labdarúgók a megye első osztályában az első bajnoki fordulóban 1:0 arányú győzelmet értek el idegenben. Balatonalmádi csapatával szemben. Hajrá fiúk!
BALATONALMÁDI – SÜMEG VSE

– Eredmény: 0:1
– Félidei eredmény: 0:0

Az első félidő küzdelmes jó iramú, mindkét oldalon kimaradt gólhelyzetekkel. A hazaiak veszélyesebb támadásokat vezettek a vendégek kapujára.
A második félidőben a feljavult sümegiek egymás után vezették támadásaikat. Sorozatban hagytak ki, több gólhelyzetet, végül egy esetben eredményesen fejezték be, amely eldöntötte a mérkőzést.

Összegezve: Két ellentétes félidő, az elsőben a hazaiak a másodikban a vendégek jó játéka dominált. A sümegiek második félidőben nyújtott játékuk alapján megérdemelt győzelmet értek el a jó erőkből álló balatonalmádiakkal szemben !

Góllövőnk: Márkus Márk Máté.

Jók: a mezőny legjobbja: Kovács Richárd, küzdeni tudás és a mutatott játékuk alapján az egész csapat!