SZESE Győr – Sümegi RE 1:3

A mai győzelemmel ismét az élre állt felnőtt csapatunk az NBI alapszakaszában. Az első két szettet viszonylag könnyedén hozták a fiúk. Azonban a hazai csapat nem hagyta magát és a sümegi nevelésű Apáti Bence két ász értékű nyitásával sikerült behúzniuk a 3. etapot. A 4. szettre újult erővel lépett pályára csapatunk és magabiztosan nyert! A mérkőzés legeredményesebb játékosa Erki Milán lett 24 ponttal!

Szép volt fiúk! Vasárnap 16:00 órakor újabb rangadó következik a Dunaferr csapata ellen!
Várunk Mindenkit sok szeretettel!
Hajrá Sümeg! A megosztásokat köszönjük! ?

SZESE Győr – Sümegi RE 1:3 (-20, -12, 24, -17)
Győr, 100 néző. V.: Soltész, Halász E.
Győr: Földes 1 Horváth B. 11, Leiner 9, Szántosi 9, Falvay 3, Flachner K. 8. Csere: Bicskó, Lengyel (liberók), Apáti 4, Bíró 5, Mészáros. Vezetőedző: Fehér Tibor.
Sümeg: Török R. 3, Kunert 12, Sow 2, Németh Z. 5, Erki 24, Tigyi 10. Csere: Nagy P. (liberó). Vezetőedző: Tamás Zoltán.
Az eredmény alakulása. I. játszma: 2:8, 14:16, 17:21. II. játszma: 3:8, 8:16, 11:21. III. játszma: 8:4, 16:15, 18:21. IV. játszma: 7:8, 9:16, 11:21.

Tamás Zoltán: A harmadik szettbe belealudtunk, és a végjáték elment, de végül a várakozásaink szerint megnyertük a mérkőzést.