Röplabda

Pécsett játszotta a szezon utolsó mérkőzését a Sümegi RE együttese, amit sajnos vereséggel zárt.

Sajnos többen sérülés és munkahelyi elfoglaltság miatt nem tudtak a csapattal tartani, de tartalékosan és egy új felállásban próbálták kihozni magukból a fiúk a maximumot és megnehezíteni a Baranya megyeiek dolgát, ami a második és a harmadik szettben sikerült is, de a végjátékban összeszedettebb volt az ellenfél és sikerült fordítania.

Ezzel 10. helyen végzett  a Sümeg a tabellán.

PTE PEAC – Sümegi RE 3:0 (11, 11, 22)

Pécs. V.: Horváth M., Farkas L.

Pécs: Dolgos 1, Fodor 4, Várhalmi 9, Salazar 9, dr. Horváth B. 10, Soós 3. Csere: Kaszás (liberó), Pólics 3, Szabó G. 3. Vezetőedző: Gyöngyösi Zoltán.

Sümeg: Erki 7, Óhidi 1, Csike 4, Kaposi 11, Sow 6, Nagy P. 1. Vezetőedző: Tamás Zoltán.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 8:7, 16:11, 21:11. II. játszma: 5:8, 10:16, 21:18. III. játszma: 3:8, 14:16, 21:20.

Az alsóház végeredménye: 9. PTE-PEAC 27 pont (33:49 szettarány, 24 mérkőzés), 10. Sümegi RE 23 (32:59, 24), 11. DEAC 0 (4:72, 24)