Férfi Röplabda NBI

Vereséggel kezdett a Sümegi RE a rájátszás 1. felvonásán.
Ezúttal nem sikerült győzni a Pécs csapata ellen, akik végig stabilan játszottak. Látszott a küzdeni akarás a fiúkon és szépen betartották a taktikai utasításokat, de most a Baranya megyeiek bizonyultak jobbnak.
Ismét köszönjük szurkolóink biztatását!

Férfi NB I, 9-11. helyért:

Sümeg – PTE-PEAC 0:3 (–16, –14, –19)

Sümeg, 100 néző. V: Gyulai, Szabó P.

Sümeg: Németh Z. 7, Sow 2, Erki 11, Kaposi 9, Nagy P. 1, Balla 1. Csere: Illés (liberó), Péter 1, Csike, Óhidi. Vezetőedző: Tamás Zoltán.

PTE-PEAC: Dolgos 2, Fodor 7, dr. Horváth 12, Salazar 13, Soós 8, Storcz 4. Csere: Kaszás (liberó), Portik. Vezetőedző: Gyöngyösi Zoltán.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 4:8, 12:16, 15:21. II. játszma: 3:8, 7:16, 11:21. III. játszma:6:8, 8:16, 13:21.

Tamás Zoltán: – Szeretnék gratulálni a pécsi csapatnak, ma egységesebbek voltak és az alapjátékot is jobban játszották.

Gyöngyösi Zoltán: – Taktikusan támadtunk, fegyelmezetten védekeztünk, ellenfelünk játékában pedig sok hiba volt. Így alakult ki a nagy különbség. Május 6-án Pécsen játsszuk a visszavágót, nagy mérkőzésre számítok.